Hemen bir takma nick alıp sohbete başlayabilir, kesintisiz sohbetin keyfine bakabilirsin.

nick
şifre
Anasayfa Genel Musluman Ahlakına Uygun Sohbet
Neden İslami Sohbet Etmeliyiz
0 Yorum
40 views görüntüleme
Musluman Ahlakına Uygun Sohbet

Değerli Kardeşlerim Muslumanlar Sohbet Olarak İslami Sohbet Odaklı Sunucumuz Üzerinde İslami Konuların Yer Aldığı İslam Üzerine Online Bir Sohbet Sitesi Haline Getirme Gayretine Girmiş Bulunmaktayız.

İslam Ahlakı İle Sohbet Etmenin  Faydasını Sizlerde Göreceksiniz  Bunu Anlamak İçinde Sunucumuza Giriş Yapmanız Grekmektedir  Bizleri Yakından Tanıyarak Neler Yapabileceğimizi Anlamınız Gerekmekdtedir.

Bir Çok Sunucu İslam Üzerine Bir Şeyler Yapmak İstiyor Nitekim Olumsuz Sonuçlar Olumlu Olmuyor Bizler Din Üzerine Kardeşlerimize Faydalı Olmak İstiyoruz Herşeyin Değişe Bileceğine İnanan Müslüman Gençleriz.

İslam Ahlakına Uygun İslami Sohbet Sitesi

İslâm Dini kadar güzel ahlaka önem veren bir başka din veya düşünce sistemi göstermek mümkün değildir. Öyleki Peygamber Efendimiz “İslâm, güzel ahlâktır” buyurmuştur. Hz. Peygamberin güzel ahlâka teşvik eden bir çok güzel sözü vardır.

“Mü’minlerin îmanca en kamil olanı, ahlâkI en güzel olanıdır” “İçinizden en çok sevdiklerim ve kıyamet gününde bana en yakın olanlarınız, ahlaki en güzel olanlarınızdır” hadisleri bunlardan sadece ikisidir. Kur’an-ı Kerim’de adalet, ahde vefa, affetme, alçak gönüllülük, ana-babaya itaat, sevgi, kardeşlik, barış, güvenirlilik, doğruluk, birlik, beraberlik, iyilik, ihsan, iffet, cömertlik, merhamet, müsamaha, tatlı dilli olma, güler yüzlülük, temiz kalplilik gibi güzel ahlâki hasletlere teşvik eden ve zulüm, haksizlik, riya, haset, gıybet, çirkin sözlülük, asık suratlılık, cimrilik, bencillik, kıskançlık, kibir, kin, kötü zan, israf, bozgunculuk… gibi kötü hasletlerden nehyeden pek çok âyetin yer alması, Kur’an’da ahlaka ne kadar önem verildiğinin bir göstergesidir.

Konuya henü yorum yapılmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0:00
Çalan :