Hemen bir takma nick alıp sohbete başlayabilir, kesintisiz sohbetin keyfine bakabilirsin.

nick
şifre
Anasayfa Genel Menzil Sohbet Siteleri
0 Yorum
38 views görüntüleme
Menzil Sohbet Siteleri

Menzil Sohbet Siteleri Adıyaman’ın Menzil Köyünde Bulunan Bir Köyümüz Aslında Köde Yaşayan seyyid Abdulbaki hz İle Büyüyen Bir Tarikat Yoludur İnsanlara Bilgi Ve Güzel Yollara Teşvik Etmektedir.

Seviyeli Menzil Chat Sitesinde Menzil Chat Etmek Kulanıcılarının En Çok Özlem Duyduğu Seviyeyi Temizliği Kesinle Elden Bırakmayan Muslumanlar.Org Sunucusu Üzerinden Açılmıştır.

İnsanın  hayatı sohbet üzere kuruludur Düşünce Ve Fikir Sahibidir. Menzil Sohbet, kendi cinsiyle bir olmak, ortak dille dertleşmek ve aynı hayatı paylaşmaktır. İnsan, ünsiyete muhtaçtır. Ünsiyet, birileriyle yalnızlığı gidermek, derdini dindirmek, sevgiyi paylaşmak ve muhabbet etmektir.

 

Tek başına olmak, yüce Allah’a mahsus bir haldir. Pey­gamberler bile hayatı insanlarla paylaşmak zorundadır. Tek başına din de yaşanmaz dünya da. Onun için ilk insan ve ilk peygamber Hz. Adem (a.s) tek başına bırakılmamış­tır. Her şeyden önce hayatı paylaşacağı, muhabbet edece­ği bir eş yaratılmış, Hz. Havva validemiz kendisine arkadaş yapılmıştır. Böylece, insanlık hayatı iki insanın muhabbet, sohbet ve beraberliğiyle başlamıştır. Kıyamete kadar gele­cek bütün insanlar da bu usul üzere yaşayacaklardır.

 

Konuya henü yorum yapılmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0:00
Çalan :