Hemen bir takma nick alıp sohbete başlayabilir, kesintisiz sohbetin keyfine bakabilirsin.

nick
şifre
Anasayfa islami sohbet İslami Sohbet Sitesi Amacı
0 Yorum
11 views görüntüleme
İslami Sohbet Sitesi Amacı

Değerli Dostlar Bizler Muslumanlar Olarak Sitemizde Kesinlikle Her hangi Bir Reklam Almamaktayız Bugun Bir Siteye Girdiğim Zaman Öyle Bir Reklam İle Karşılaştım Şaşkın Oldum İnanın Adı İslamiSohbetci.Com Adıyla Bağadaşmayan Kendisi İle Alakası Dahi OLmayan Bir Siteden Bahsediyorum.

Sevgili Sunucu Sahibi Kardeşim İslami Sohbet Sitesi Maddi Çıkarların Elde Edilebileciği Bir Ortam Değildir Musluman Ahlakı Nedir Sanırım Haberin Yok Ben Kısa Bir Hatırlatayım inş.

Musluman Ahlakı Önemi

Ahlâk, Allah Teâlâ’nın biz kullarında görmekten râzı ve hoşnud olduğu güzel huylardan ibârettir. İnsanoğlunun en büyük mazhariyetlerinden biridir. Zîrâ; “Allâh’ın ahlâkı ile ahlâklanınız.” (Münâvî, et-Teârîf, s. 564) hadîs-i şerîfi mûcibince güzel ahlâk, Allâh’ın cemâlî sıfatlarının, mü’min gönüllerdeki tecellîleridir.İslamiSohbet

 

Bu bakımdan mühim bir kulluk vazîfemiz olan güzel ahlâk sâhibi olmak, Allâh’a yakınlığımızın en bâriz alâmetlerinden biridir. Kulluk hayâtımızın seviyesini taçlandıran ulvî bir kıymettir.İslamiChat

 

İnsanın izzet ve haysiyetini teşkil eden ahlâk, onun en belirgin kimliğini de ortaya koyar. Bu yüzden ahlâk, mahlûkât içinde insanoğluna âit üstün bir vasıftır.

Konuya henü yorum yapılmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0:00
Çalan :