Hemen bir takma nick alıp sohbete başlayabilir, kesintisiz sohbetin keyfine bakabilirsin.

nick
şifre
Anasayfa Genel İslami Sohbet Önemi Nedir
İslami Sohbet Önemi Nedir
0 Yorum
görüntüleme
İslami Sohbet Önemi Nedir

İslami Sohbet Önemi Nedir

İslami Sohbet Önemi Nedir Birden Fazla Kişiyle Yapılan Bir Ortamda Yapılan Sohbetlerde Feyiz Almak Çok Önemlidir Bunun İçin İslamiSohbet Etmek Bir Ayrıcalıktır Dostlar.Yeni Açılan Sitemizde Öncelikle Müslümanların Birlik Ve Beraberlik İçerisinde Olmak İstiyoruz Sizlerinde Bizimle Birlikde Olmak istermisiniz Dostlar.

İnsan kendisini hayırlı şeylerle meşgul etmezse, nefis insanı şerli şeylerle meşgul eder. Bizlerle Birlikde İslami Chat Yaparak  Bilginizi güncel tutun.Boş duranı, dünyaya ve eğlenceye meyledeni şeytan kapıverir ve onu boş işlerle meşgul ederek en azından hayırlı şeylerden mahrum eder. Yine insan gafiller ve fasıklarla beraber olursa zaman içinde bedenî ve zihnî beraberlik kalbî beraberliğe dönüşür. Bu ise insanı adım adım helake doğru sürükler.

Yüce Allah Kur’ân-ı Kerimde “Bizim zikrimizden yüz çeviren ve dünya hayatına meyleden kimselerden yüz çevir” (Necm Suresi, 53: 29.) “Sabah akşam, Allah’ın rızasını isteyerek Rabbine dua edenlerle beraber sabırla beraber ol. Dünya hayatının ziynetini dileyerek gözünü onlardan çevirme! Kalbini zikrimizden gafil kıldığımız, heva ve heversinin ardına düşmüş, işi gücü aşırılık olan haddi aşmış kimselere uyma!” (Kehf Suresi, 18: 28.) buyrulur.

İslami Sohbet Önemi Nedir

Konuya henü yorum yapılmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0:00
Çalan :

Muslumanlar.Org itibari ile güncellenmiştir.