Hemen bir takma nick alıp sohbete başlayabilir, kesintisiz sohbetin keyfine bakabilirsin.

nick
şifre
Anasayfa Genel Dua Bahcesi Sohbet
Dua Bahcesi Sohbet
1 Yorum
görüntüleme
Dua Bahcesi Sohbet

Dua Bahcesi Sohbet

Dua Bahcesi Sohbet Sitesi Denilince Dua Eden İnsanların Olduğu bir Topluluk Geliyor Akla Alakası Dahi OLmayan Dini Kavramdan Haberleri OLmayan İnsanlar Topluluğu Bunlar.

Aklı Selim İnsanların Girmek Dahi İstemeyeceği Duabahcesi.net Site Sahibi Ehil Denen Zaat Ne Olduğu Belli Olmayan Gayri meşruu bir Şahsiyet İnsanlara Bayanım Diip Kandıran Bir Şarlatan Bu gibi Sitelerin Vaar Olduğu Ve İslam Adı Altında Hiç Birşey Yapmayan Gayri Müslümler Topluluğu.

Sizlere Bir Dua Kadar Yakın Olan Sitemiz İçerisinde  Bu Tip İslami Sohbet  Veren İnsanlar Kesinlikle Yoktur Bizler Kuranı Kerime Ve Sünnet lere Uyarak Dini Hasasiyetlerimizden Kesinlikle Taviz Vermeden İlerleyen Muslumanlar Topluluyuz.

Kardeşlerim Helak Olan Kavimler Gibi Bu Site İçerisindeki Zararlı Böcekleri Saymak İstemiyorum Kendilerini İslamcılar Olarak Nitelendiren duabahcesi Bu Şebekler Başka İnsanlara Vaaz vermeye Kalkan Aslı Astarı OLmayan Bu Siteye Kesinlikle Girmemenizi Tavsiye Ederiz.

Müslümanlara Yakışmayan Kin Ve Nefret Üzerinden Beslenen Bu Solucanlar Bu Sünepe İnsanların Olduğu Mekan İçerisinde Özel Okumadan Tutun Aile Yuvası Yıkmaya Kadar İlerleyen Bir Solucanlar Vardır Sakın Diim.

dua bahcesi,duabahcesi sohbet,duabahcesi chat,dua bahcesi dinle

Dua Bahcesi Sohbet

Konuya ait 1 YORUM bulunmaktadır.
  1. Ayşe Cevapla

    Böyle yerler var ise girmesin kimse

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0:00
Çalan :

Muslumanlar.Org itibari ile güncellenmiştir.